Walce do 5 ton

Solidne walcowanie

Przegubowy układ kierowniczy nie jest przyspawany do ramy co daje łatwi i szybki dostęp serwisowy w nagłych przypadkach. Wszystkie maszyny są wyposażone w funkcję ruchu w bok. Wygodna obsługa, przestronna platforma operatora z kompaktową kierownicą, solidna deska rozdzielcza z dużymi przełącznikami wpływa na komfort i wydajność Twojej pracy. Intuicyjna obsługa za pomocą łagodnie reagującej dźwigni sterującej oraz doskonała widoczność krawędzi bębna zapewniają bezstresowe środowisko pracy. Dzięki ECONOMIZEROWI zagęszczanie jest proste i niezawodne. Unikasz zbędnych przejazdów, oszczędzając czas i pieniądze.

 

Szybkie serwisowanie

Firma BOMAG zrezygnowała ze smarowniczek. Przegubowy układ kierowniczy jest również bezobsługowy. Silnik, centralna skrzynka elektryczna i pompa wodna są łatwo dostępne. Oszczędza to czas i upraszcza codzienną konserwację.

Ogromna opłacalność

Dzięki BOMAG TELEMATIC każda maszyna jest w Twoim zasiegu. W każdej chwili możesz pobierać dane dotyczące lokalizacji i eksploatacji oraz zarządzać flotą w bardziej efektywny sposób. Automatyczne raporty zapewniają pełną przejrzystość w zakresie zużycia paliwa, czasów spoczywania i możliwości optymalizacji floty. BOMAG TELEMATIC umożliwia ilustrowanie w czasie rzeczywistym całościowego planowania i historii serwisu.

 

PHU PROBUD

ul. Poznańska 152

62-052 Komorniki