Bomag stopy wibracyjne

Sprzęt lekki do zagęszczania gruntu i asfaltu

Solidne, niezawodne i niezwykle wytrzymałe: ubijaki BOMAG z silnikiem czterosuwowym nadają się idealnie do robót ziemnych, kanalizacyjnych, ogrodowych i architektury krajobrazu, zagęszczania zasypki, fundamentów, łatania oraz napraw. Lżejsze w obsłudze, wytrzymałe, zaprojektowane tak, aby zapewniać wysoką wydajność.

Dostępne modele

 

 

Dłuższa żywotność

Dwustopniowy podwójny filtr powietrza w modelach benzynowych BT zapewnia maksymalną dostępność i wydłużoną żywotność. Zastosowana osłona silnika zapewnia optymalną ochronę przed uszkodzeniami na placu budowy. Nawet upadek z platformy pojazdu ciężarowego nie jest w stanie uszkodzić trwałego tworzywa sztucznego, co zmniejsza koszty napraw nawet o 33%. Łatwy w obsłudze przełącznik bezpieczeństwa ON/OFF do szybkiego uruchamiania i wyłączania silnika oraz odcinania paliwa.

 

Bezpieczna obsługa

Antywibracyjna rękojeść prowadząca z regulacją wysokości dopasowuje się do każdego operatora i zapewnia pracę bez zmęczenia. Maksymalna przejrzystość dzięki licznikowi roboczogodzin, tachometrowi i zintegrowanemu wyświetlaczowi serwisowemu. W modelu BVT licznik roboczogodzin jest dostępny w opcji. Unikalny system smarowania BOMAG zapewnia optymalny dopływ oleju do skrzyni korbowej pod każdym kątem. Silnik jest również chroniony przez system automatycznej kontroli poziomu oleju.

 

 

 

 

PHU PROBUD

ul. Poznańska 152

62-052 Komorniki