MINIKOPARKA SV 18

Minikoparka Schaeff SV 18 to niezawodność i wysoka wydajność

Prosta konstrukcja umożliwia szybki i łatwy dostęp do wszystkich podzespołów, ułatwia to codzienne kontrole. Minikoparka SV18 została zaprojektowana tak, aby spełniać wszystkie wymagania, nawet podczas wykonywania najbardziej skomplikowanych zadań. Jest to kompaktowa i lekka maszyna, którą łatwo transportować na przyczepie. Jej stabilność i moc pozwalają na skuteczne wykonywanie pracy bez względu na występujące utrudnienia na danym terenie. SV18 jest przeznaczona do szerokiej gamy zastosowań. Doskonale sprawdzi się na terenach miejskich, w ogrodzie oraz przy projektowaniu krajobrazu.

 

Niezawodny silnik Yanmar

Silnik YANMAR TNV został zaprojektowany tak, aby połączyć wysoką moc z równoczesną czystszą emisą spalin. Dzięki zaawansowanemu systemowu wtryskowemu spełnia wymogi Komisji Europejskiej (EC) dot. norm emisji spalin. Jego cicha praca sprawia, że silnik ten przyjazny jest zarówno dla ludzi, jak i dla środowiska..

Najlepsze podzespoły

Podzespoły zaprojektowano i wykonano dla najcięższych zadań roboczych i długiego okresu eksploatacji.

Konserwacja

Prosta konstrukcja umożliwia szybki i łatwy dostęp do wszystkich podzespołów. Ułatwia to codzienne kontrole.

Kabina

Zastosowanie konstrukcji ROPS gwarantuje bezpieczeństwo operatora w przypadku przewrócenia się maszyny. Zadaszenie i kabina również spełniają wymagania certyfikacji FOPS 1 (Konstrukcja zabezpieczająca przed spadającymi obiektami) oraz TOPS (Konstrukcja zabezpieczająca w czasie wywrotki).

Łatwość obsługi

Idealnie położona dźwignia sterowania drugim biegiem (znajdująca się na dźwigni lemiesza) oraz dźwignie sterowania zapewniają wyjątkową precyzję ruchu. Dodatkowa linia hydrauliczna sterowana proporcjonalnie bezpośrednio z joysticka pozwala na perfekcyjną kontrolę osprzętu.

PHU PROBUD

ul. Poznańska 152

62-052 Komorniki